Пътнически автобусен транспорт

Телефон

Телефон

Фирмата ни предлага широка гама от автобусни транспортни услуги:

  • Ежедневни автобусни линии
  • Индивидуални трансфери
  • Организирани пътувания на групи
  • Специализиран превоз на работещи и ученици
  • Договорно транспортно обслужване на спортни отбори, художествени и танцови школи и др.
автобусен транспорт 2

Автобусно разписание по направление: с. ЧАКАЛАРОВО – КЪРДЖАЛИ

Спирка Пристига Тръгва
Чакаларово – център 10.00
Джерово 10.03 10.04
Дружинци 10.09 10.10
Завоя 10.12 10.13
Кирково 10.18 10.20
Домище 10.26 10.27
Първица 10.32 10.33
Шопци 10.36 10.37
Чорбаджийско 10.47 10.48
Подкова 10.54 10.55
Островец 10.59 11.00
Върбен 11.04 11.05
Брегово 11.08 11.09
Великденче 11.12. 11.13
Загорско 11.18 11.19
Садовица 11.23 11.24
Градинка 11.27 11.28
Момчилград 11.34 11.35
Кърджали 11.55

Автобусно разписание по направление: КЪРДЖАЛИ – ЧАКАЛАРОВО

Спирка Пристига Тръгва
Кърджали 15.00
Момчилград 15.20 15.21
Градинка 15.24 15.25
Садовица 15.28 15.29
Загорско 15.33 15.34
Великденче 15.39 15.40
Брегово 15.43 15.44
Върбен 15.47 15.48
Островец 15.51 15.52
Подкова 15.56 15.57
Чорбаджийско 16.03 16.04
Шопци 16.14 16.15
Първица 16.18 16.19
Домище 16.24 16.25
Кирково 16.31 16.32
Завоя 16.38 16.39
Дружинци 16.41 16.42
Джерово 16.47 16.48
Чакаларово – център 16.55

Забележка: Изпълнява се целогодишно.

Автобусно разписание по направление: КИРКОВО – КЪРДЖАЛИ

Спирка Пристига Тръгва
Кирково 11.05
Домище 11.11 11.12
Първица 11.17 11.18
Шопци 11.21 11.22
Чорбаджийско 11.32 11.33
Подкова 11.40 11.41
Островец 11.45 11.46
Върбен 11.50 11.51
Брегово 11.55 11.56
Великденче 12.00 12.01
Загорско 12.06 12.07
Садовица 12.11 12.12
Градинка 12.15 12.16
Момчилград 12.22 12.23
Кърджали 12.43

Автобусно разписание по направление: КЪРДЖАЛИ – КИРКОВО

Спирка Пристига Тръгва
Кърджали 13.05
Момчилград 13.25 13.26
Градинка 13.32 13.33
Садовица 13.36 13.37
Загорско 13.41 13.42
Великденче 13.47 13.48
Брегово 13.52 13.53
Върбен 13.57 13.58
Островец 14.02 14.03
Подкова 14.07 14.08
Чорбаджийско 14.13 14.16
Шопци 14.26 14.27
Първица 14.30 14.31
Домище 14.36 14.37
Кирково 14.43

Забележка: Изпълнява се целогодишно. От понеделник до събота.

Адрес: Автогара Кърджали, ул. „21-ви век“
Телефон за справки: 0361/66-751.